מאושרים אישורי הגעה
מאושרים ארגון אירועים

מאושרים ארגון אירועים

אישורי הגעה, סידורי הושבה וארגון אירועים

מתמחים בלעשות לכם סדר וארגון בחתונה שלכם

סידור שולחנות לחתונה

אנו חייבים להודות שלא פעם ואף לא פעמיים הגענו לחתונה מפוארת ומרהיבה אשר "קרסה" ונכשלה חרוצות בשל חוסר הארגון בה… שהרי חשיבות הסדר והארגון בכל חתונה (קטנה כגדולה) משפיעה רבות על הצלחתה ונראותה, החל מסידור שולחנות ראוי ומאורגן וכלה בהפקת האירוע באופן מקצועי, יש להקפיד על הארגון והסדר אשר תורמים רבות להצלחת האירוע, נראותו ושלמותו.

סידור שולחנות לחתונה אולי נראה לכולנו כחלק קטן ולעיתים אף לא מהותי לקיום טרם החתונה, אך אם חושבים אנו כך הרי שטעות מרה בידנו ! שכן, סידור שולחנות לחתונה מהווה את החלק החשוב ביותר בכל חתונה מהסיבות הבאות …
סידור שולחנות לחתונה לשמירה על סדר מופתי וארגון מקצועי – כאשר נכנסים המוזמנים לחתונה לפתח האולם או הגן, הרי שכל שחשוב להם הוא למצוא כיסא נוח ושולחן רצוי בעבורם ובעבור מכריהם, אך לשם הסדר ומניעת הבלבול הצפוי, עומדים לרשותם צוותים מיומנים של חברת מאושרים – אשר יקבלו את פניהם בחיוך וחמימות להנחיה מדויקת לבי מקום מושבם המיועד.

סידורי שולחנות לחתונה

סידור שולחנות לחתונה לשמירה על חברויות ומשפחות – בנוסף לשמירה על סדר וארגון בסיסיים ומהותיים בחתונתכם, אנו יודעים שחשוב לכם שהדודה מעפולה תשב בקרבת הדוד מהרצליה ושהחברים הטובים ישבו בקרבת רחבת הריקודים ויעשו שמח, על כן נשמח להקים בעבורכם מערכת המאפשרת בנייה של סקיצה מדויקת לפי האולם שלכם, בה תוכלו למקם באופן דיגיטלי (הניתן לשינוי דינאמי) את האורחים על פי השולחנות.

מערכת זו ניתנת באופן אישי לכל לקוחות חברת מאושרים אשר סוגרים את הצלחת האירוע שלהם עם ספקי החברה, כך שכל אירוע מקבל אפליקציה אירוע אישית (בדומה לאינסטגרם ופייסבוק) בה אפשר להתעדכן בהכל : החל מאישורי ההגעה (מי אישר ומי לא), בצפייה וארגון של סקיצה של האולם וסידור ההושבה, ומשיכה של משתמשים ! האפליקציה הינה אישית ומתנהלת באופן דיגיטלי.

סידורי שולחן מקצועיים און ליין עושים רק בעזרת המומחים של חברת מאושרים!

אנו מזמינים אתכם ליהנות משלל שירותי חברת מאושרים הניתנים תחת קורת גג אחת וכוללים בין היתר גם את : שירותי סידור שולחנות לאירועים! שכן, לצוות המקצועי שלנו ניסיון אדיר בתחום האירועים הפרטי והעסקי כאחד, אנו פועלים ב"שטח" עם צוות גדול עם ניסיון מתחום האירועים החל מרבי מלצרים, מנהלי עבודה וכו'…

כאשר חזון החברה הוא : הפקת חתונות ואירועים גדולים מושלמים תוך חסוך בכסף, זמן וכאבי ראש מיותרים בקרב לקוחותינו. עם זאת חשוב לציין כי כל השליטה באירוע וחזונו הינה בידי הלקוח שרואה, יודע ויכול לעשות הכל!

מתי מדברים ?

דברו איתנו

אנחנו יודעים לתת לכם את השקט והסדר שאתם חייבים לאירוע, צלצלו אלינו לשיחת ייעוץ אישית.

  • גומא 1, עכו
  • sale@meosharim.co.il

מתכננים אירוע? השאירו פרטים

זוגות מאושרים
אישורים הגעה
סמסים שיצאו
אורחים שהתיישבו