מאושרים אישורי הגעה
מאושרים ארגון אירועים

מאושרים ארגון אירועים

אישורי הגעה, סידורי הושבה וארגון אירועים

מתמחים בלעשות לכם סדר וארגון בחתונה שלכם

מנהל אירועים

שנים האחרונות הפכו האירועים להפקות ממשיות ועצומות אשר מתקיימות על ידי השקעה כלכלית גבוהה, מאמץ רב ומחשבה מרובה ! כחלק בלתי נפרד מהפקות אלו, משתלב גם הצורך הברור במנהל אירועים מקצועי אשר ידאג להתנהלות נכונה, עבודה מקצועית ותפקוד ראוי של כלל צוות העובדים והספקים במקום. תפקידו של מנהל האירועים אם כן, יכול להשפיע רבות על הצלחת האירוע או חלילה על כישלונו, על כן כה מהותית הבחירה בשילובו של מנהל אירועים באירוע הקרוב שלכם.

את מי מנהל "מנהל אירועים" ואל מול אילו גורמים הוא פועל ?
מנהל האירועים מנהל בראש ובראשונה את במהלך האירוע ! כאשר הוא עובד אל מול :
ספקי חוץ שונים – אחריותו של מנהל האירועים הינה גם על ספקי שירות החיצוני אשר מקיימים עבודה מקבילה לאולם ולניהולו, בכך בעצם דואג מנהל האירועים לשמירה מוחלטת על הרמוניה ותקשורת נכונה בין הספקים לצוות האירוע.
מוזמנים – כחלק בלתי נפרד מעבודתו, דואג מנהל האירועים לשירות הניתן למוזמנים, לנוחיותם והנאתם.
מטבח , בר ומלצרים – מנהל האירועים פועל אל מול בר האולם \ המקום לשם שמירה על התנהלות תקינה, הגשה ראויה ומילוי חוסרים באים קיים (על ידי עובדי ניהול מלאי).
החוגגים המאושרים – מנהל האירועים פועל נמרצות על מנת לדאוג לריצוי בעלי האירוע באופן תמידי במהלך כל האירוע, הן בווידוא מצב רוחם, נוחיותם והנאתם והן בהבטחת נוכחותם הנכונה והמתבקשת באירוע.

מנהל אירועים בצפון בוחרים רק במומחים – חברת מאושרים גאה להציג שירותי ניהול אירועים מתקדמים הניתנים על ידי מיטב המומחים !

מתחתנים ? מזל טוב ! חוגגים אירוע חשוב ומיוחד ? שיהיה בשעה טובה ומוצלחת ! בואו לוודא כי ביומכם המאושר לא יהיו שום תקלות אלא להיפך – בואו ליהנות מערב מושלם המתנהל באופן מקצועי להנאת המוזמנים שלכם ולהנאתכם ! על ידי בחירה מוקדמת והזמנת שירותיו של מנהל אירועים מקצועי ומיומן מחברת "מאושרים" אשר ינהל את האירוע שלכם בזרימה מוחלטת ובעבודה מקצועית אל מול שלל הגורמים וספקי השירות השונים (מלצרים, ברמנים, טבחים, מנקים וכיוב').

מנהל האירועים של חברתנו הינו מומחה מוביל בתחום האירועים, על כן ברשותו ניסיון רב ועשיר בתחום, דבר המאשר לו גיששה נכונה ונוחה לניהול אפקטיבי ומהיר של שלל העובדים באירוע. כך שבבחירה בהזמנת איש מקצוע לניהול אירועים מחברת מאושרים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי האירוע שלכם מנוהל באופן מקצועי ללא פשרות וללא וויתורים !

מתי מדברים ?

דברו איתנו

אנחנו יודעים לתת לכם את השקט והסדר שאתם חייבים לאירוע, צלצלו אלינו לשיחת ייעוץ אישית.

  • גומא 1, עכו
  • sale@meosharim.co.il

מתכננים אירוע? השאירו פרטים

זוגות מאושרים
אישורים הגעה
סמסים שיצאו
אורחים שהתיישבו