מאושרים ארגון אירועים

מאושרים ארגון אירועים

אישורי הגעה, סידורי הושבה וארגון אירועים

מתמחים בלעשות לכם סדר וארגון בחתונה שלכם

מי אנחנו - חברת מאושרים

אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלאגן, לחסוך לכם כסף והרבה כאבי ראש!
חברת מאושרים הדרך החדשה שלכם לעשות סדר באירוע שלכם. קחו נשימה ארוכה, כן. לחגוג אירוע זה מלחיץ. ספקים,ריצות, עלויות, מי יגיע .. מי לא.

צוות מאושרים הינו מנוסה בתחום האירועים המשלב שירות איכותי עם טכנולוגיה ייחודית ומאפשר לכם לחגוג אירוע בראש שקט. כל מה שאתם צריכים החל מסידורי הושבה, אישורי הגעה בהודעה, אישורי הגעה טלפוני, ניהול מלאי ואלכוהול, אפליקציית אירוע אישית, סקיצה דיגיטלית של האולם, ארגון חתונה, ניהול אירוע וניהול חתונה.

הצוות המוכשר שלנו בניהולו של אריק פורמן עם ניסיון של מעל ל-7 שנים בתחום האירועים הכולל הפקה ועבודה עם חברות גדולות במשק ואירועים פרטים.

אז איך זה קורה?

1. סגרתם תאריך? מעולה!

בואו ניפגש על כוס קפה ואני אסביר לכם איך אנחנו ביחד יכולים לנהל את האירוע בצורה נכונה. איך לבנות רשימת אורחים נכונה, נציג בפניכם את המערכת הייחודית שלנו תוכלו להתרשם מהפתרונות שלנו לאירוע שלכם וכמובן ... ללא התחייבות מצידכם.

2. סוגרים ומתקדמים

לאחר שסגרנו את התאריך נתחיל בפתיחת אירוע במערכת שלנו. כבר מהרגע הראשון תוכלו לראות את כל האפשרויות ואיך אנחנו מזיזים את הדברים. תקבלו קובץ מסודר שתוכלו למלא עם כל המוזמנים שלכם לאירוע.

3. מכינים הכל לקראת האירוע

לקראת האירוע נקבל מכם את הרשימות והסקיצה של האולם ונזין הכל למערכת, בשלב זה כבר נתחיל לבנות את האירוע, נקבל מכם הנחיות כלליות (על האלכוהול, על המשפחה וכו'...) ונראה תמונה קצת יותר ברורה על האירוע.

4. שבוע לפני האירוע

כשבוע לפני האירוע נבצע את אישורי ההגעה גם ב - SMS על ידי המערכת וגם על ידי הטלפניות שלנו. ניתן גם לבצע שיחות יזומות שיעשו לכם סדר בכל הנוגע להסעות (במידה ואתם צריכים). בכל רגע שיהיה עדכון תוכלו פשוט להיכנס ולהתעדכן ישירות.

5. התארגנות באירוע

באירוע נגיע עם הצוות ביחד עם העמדות והמערכת שלנו, נתמקם ונתחיל לבדוק שהכל עומד קשורה. ננהל שיחה אחרונה אתכם ועם ההורים ותדרוך אחרון עם הצוות. נרוץ בין האורחים ונדאג שכל כסא יהיה תפוס כדי למנוע פתיחת שולחן או כסאות ריקים.

6. סיימנו את האירוע

כולם שמחים. מפה נוכל לשלוח הודעת "תודה שהגעתם" לאורחים וכמובן ניפגש כדי להעביר חווית על האירוע!

מחפשים אישורי הגעה לחתונה?

אישורי הגעה החל מ-0.90 ₪

מתי מדברים ?

דברו איתנו

אנחנו יודעים לתת לכם את השקט והסדר שאתם חייבים לאירוע, צלצלו אלינו לשיחת ייעוץ אישית.

  • גומא 1, עכו
  • sale@meosharim.co.il

מתכננים אירוע? השאירו פרטים