מאושרים אישורי הגעה
מאושרים ארגון אירועים

מאושרים ארגון אירועים

אישורי הגעה, סידורי הושבה וארגון אירועים

מתמחים בלעשות לכם סדר וארגון בחתונה שלכם

אז כמה בעצם עולה חתונה?

בשנים האחרונות הפכה סוגיית העלויות באירועים וחתונות למדוברת ואף מתבקשת, שכן העלויות הפכו בלתי אפשריות לזוג הטרי אשר לעיתים רבות נכנס למינוסים ומצב כלכלי ירוד בשל הבחירות הלא נכונות שביצע בעבור חתונתו.
השיקולים והבחירות בהכנה לחתונה אם כן הקריטיות והחשובות ביותר, שכן הן יקבעו את הצלחת הערב (על פי רצונותיכם וציפיותיכם) וגם ישפיע רבות על מצבכם הכלכלי.
אז מה הם השיקולים שיש לקיים טרם הבחירה בספקי השירות השונים לחתונתנו ומה הן האפשרויות השונות העומדות בפנינו ליום החתונה המיוחל ?
תחום החתונות בפרט ותחום האירועים בכלל, כוללים ספקי שירות רבים, עזרים ופינוקים המהווים חלק בלתי נפרד מיום החתונה המיוחל ומתווספים באופן קבוע לתקציב הקבוע אשר הוצא על : אולם, צלם, די ג'י, וכיוב'
מבין ספקי השירות, העזרים והפינוקים המהווים תוספות תשלום "מותרות" לאירוע ניתן לראות בין היתר :
הפרחת בועות
שחרור יונים בזמן החופה
זיקוקים
תפאורה ועיצוב
פינוקים לאורחים – מתנות סמליות, הפתעות לרחבת הריקודים וכיוב'.
בר אקטיבי
בר מתוקים
זמר \ אמן אורח
תאי צילום חדשניים \ צלם מגנטים
בובות ענק \ מייצגים \ מופעים ועוד שלל אטרקציות נבחרות …

לאחר שהבנו מה הם המותרות הנכללות באירועים רבים ומה הוא התשלום הבסיסי לכל אירוע (הכולל את האולם, הדי ג'י, הצלם וכיוב'), הרי שכעת נחשוב כי נוכל לחשב את עלות האירוע ? !אך לא כך הדבר, שכן המחירים בין האולמות הם שונים ומשתנים וכמותם גם מחירי הספקים ה"בסיסיים"
לאירועים משתנים על פי כמות מוזמנים, תאריכים נבחרים, עונות חתונה ועוד מגוון פרמטרים שונים ומשתנים אשר משפיעים רבות על המענה הראוי והברור לשאלה : כמה עולה חתונה ?

אז איך בכל זאת נתכנן ונקיים את חתונת חלומותינו מבלי לפשוט את הרגל ?

בכדי ליהנות מאירוע מושלם ונכון הן בבחינה הכלכלית והן בבחינה החלומית, עליכם להיות מסודרים, שקולים ומתוכננים.
כך שניהול האירוע מהבחירות המקדימות להפקתו המושלמת חייב להיות ייסודי ומקצועי ! לשם כך נעזרים זוגות רבים במפיק חתונות מקצועי אשר דואג לכלל הפרטים החשובים, פועל אל מול ספקי השירות השונים לקבלת מחירים הוגנים ומשתלמים וכמובן דואג לקיים בעבורכם ערב קסום ומקסים.
הבחירה באיש מקצוע מיומן ומקצועי מתחום החתונות והאירועים אולי נראית לנו בהתחלה כהוצאה מיותרת, אך כאשר מבינים אנו את רמת החיסכון ונוחות השירות של מפיק זה, מבינים אנו כי עבודתו הינה מתבקשת ואף הכרחית !

מתי מדברים ?

דברו איתנו

אנחנו יודעים לתת לכם את השקט והסדר שאתם חייבים לאירוע, צלצלו אלינו לשיחת ייעוץ אישית.

  • גומא 1, עכו
  • sale@meosharim.co.il

מתכננים אירוע? השאירו פרטים

זוגות מאושרים
אישורים הגעה
סמסים שיצאו
אורחים שהתיישבו