מאושרים אישורי הגעה
מאושרים ארגון אירועים

מאושרים ארגון אירועים

אישורי הגעה, סידורי הושבה וארגון אירועים

מתמחים בלעשות לכם סדר וארגון בחתונה שלכם

מאושרים – ניהול וארגון ליום המאושר | סידור שולחנות לחתונה

אישורי הגעה לחתונה

אישורי הגעה לחתונה אשר בעבר היה מתרחש על ידי הזוג המאושר או שמא על ידי משפחתו, הוריו או חברים קרובים, שהיו יוזמים ומקיימים את השיחות אל המוזמנים, מתקיים כיום באופן מקצועי ומסודר על ידי נציגים ונציגות חביבים ושירותיים באופן ניטרלי. כך שאם בעבר חשו המוזמנים שלא בנוח לומר את האמת לגבי הגעתם או לגבי הרכב הגעתם לאירוע (בשל הקרבה המשפחתית), ובכך היו הזוגות המאושרים מפסידים אורחים רבים וכתוצאה מכך גם כסף רב (על מנות מיותרות), הרי שקיום חשים המוזמנים בנוח וברוגע לומר מה הוא הרכב ההגעה לאירוע ואם הם מאשרים את הגעתם הוודאית או שלא.
הפתרון עם המענה היעיל ביותר הוא אישורי הגעה לחתונה על ידי צוות של טלפניות ועל ידי הודעות SMS .

אישורי הגעה לחתונה מאפשרים לכם להבין בדיוק כמה אנשים מגיעים לאירוע.

מתי יש לקיים את בדיקת אישורי ההגעה לחתונה ?

חילקתם הזמנות, שלחתם בדואר ואף עברתם בבתים נבחרים של מוזמנים ? אין ספק שאתם כבר בדרך הנכונה ! כעת כל שנותר הוא פשוט לוודא הגעה של אותם המוזמנים אשר להם חילקתם הזמנות לאירוע שלכם. חלוקת ההזמנות מתבצעת לרוב כחודש עד ל – 3 שבועות טרם האירוע,

כך שהתזכורת לאורחים ווידוא הגעתם הינה הכרחית ומתבקשת (שהרי עם סדר היום המטורף של אנשים בימנו אנו, בו ישנו עומס מוגזם של אירועים שונים במוסדות, בעבודה וכיוב' חייבים אנו תזכורת לאירוע חשוב העתיד להתקיים בקרוב). לאחר חלוקת ההזמנות יש להקפיד על סדר מדויק של רשימות שמיות בהן יופיעו מספרי טלפון עדכניים של המוזמנים, מהם ניתן יהיה ליצור קשר עמם כשבוע לפני האירוע על מנת לאשר הגעה ואת מספר המגיעים.

אישורי הגעה לאירועים, אישורי הגעה לאירועים

כיצד ניתן לוודא אישורי הגעה לחתונה מבלי לעבוד קשה מידי?

לפני היום המיוחד והמאושר בחייכם אתם ללא ספק זקוקים למרגוע ונינוחות מוחלטת, לשם כך בדיוק הקמנו בחברת מאושרים את שלל השירותים המקיפים לקיום אירוע מושלם בסדר מופתי, בידיעה מוחלטת ובארגון מקצועי של מיטב המומחים בתחום האירועים. כלל שירותי החבה ניתנים באופן מלא ומוקד ללקוחותיה, שהרי זה הוא היום החשוב ביותר בעבור בני הזוג, משפחתם ומוזמניהם ועל כן מאמינים אנו כי כל שירותי החברה חייבים להתקיים באופן מקצועי ללא פשרות וללא דופי.

מבין שירותינו המקצועיים הכוללים גם את : ניהול השולחנות, ניהול אלכוהול ומלאי, דיילות כניסה, מנהלי אירועים ועוד.

תוכלו ליהנות משירותי ווידוא אישורי הגעה לחתונה אותם נקיים בעבורכם באופן מסודר, ראוי ומקצועי ! כך שלא יקרה מצב בו יגיעו מספר רב מידי או מועט מידי של מוזמנים לאירוע המיוחל שלכם!

נחת, רוגע, הצלחה, מימוש ומקצועיות הם השילוב בו בחרנו לקיום יום חתונה מושלם בעבור שלל לקוחותינו – אז למה אתם ממתינים ? בואו להיות מאושרים עם " מאושרים"!

מתחתנים ? בואו לשמוע עלינו יותר

מתי מדברים ?

דברו איתנו

אנחנו יודעים לתת לכם את השקט והסדר שאתם חייבים לאירוע, צלצלו אלינו לשיחת ייעוץ אישית.

  • גומא 1, עכו

מתכננים אירוע? השאירו פרטים

זוגות מאושרים
אישורים הגעה
סמסים שיצאו
אורחים שהתיישבו